MENU
plakat 1

plakat 2
09gru

Ocena pozytywna dla kierunku "Zarządzanie i Dowodzenie"

28 listopada br. weszła w życie Uchwała Nr 865/2019 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w sprawie oceny programowej na kierunku zarządzanie i dowodzenie prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

06gru

Seminarium naukowe "Kobiety w lotnictwie"

W dniu 05.03.2020r. zapraszamy na seminarium naukowe pt.: "Kobiety w lotnictwie". Seminarium odbędzie się w sali 211 bud. 56.

05gru

Olimpiada Wiedzy Lotniczej

W murach Wydziału Zarządzania i Dowodzenia, 4 grudnia 2019 r., odbyła się pierwsza edycja Olimpiady Wiedzy Lotniczej organizowanej przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj.

02gru

Ponadresortowa współpraca naukowa

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniu 28 listopada 2019 r., odbyło się sympozjum naukowe pt. Logistyka Służb Mundurowych.

29lis

Rozpoczęcie przez WZiD realizacji międzynarodowego projektu naukowego

28 listopada 2019 roku w Akademii Sztuki Wojennej podpisana została umowa z Centrum Projektów Europejskich na dofinansowanie projektu pt.  „Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej”.

27lis

"Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym" - zaproszenie na warsztaty

29 listopada br. w godz. 11.30 w Instytucie Zarządzania (budynek 22, sala 011), odbędą się otwarte warsztaty "Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w sektorze obronnym".

26lis

Studenci LKN w warszawskiej siedzibie koncernu Lockheed Martin

W dniu 21 listopada 2019 r. grupa studentów, członków i sympatyków Lotniczego Koła Naukowego Akademii Sztuki Wojennej uczestniczyła w kolejnej podróży studyjnej. Tym razem odwiedziła biuro oddziału amerykańskiego koncernu zbrojeniowego Lockheed Martin w Warszawie. Opiekę dydaktyczną...

20lis

Studenci WZiD z wizytą w CSAIU

W dniu 6 listopada 2019 roku studenci II roku studiów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia w ramach przedmiotu „dowodzenie” uczestniczyli, wraz z wykładowcą mjr. dr. hab. Piotrem Maślochem, w zajęciach poligonowych w Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia.

19lis

Spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego

W dniu 14 listopada 2019 r. w murach Akademii Sztuki Wojennej, odbyło się pierwsze w tym roku akademickim, spotkanie w ramach Otwartego Uniwersytetu Lotniczego organizowanego przez Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj. Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie studentów z zadaniami i...

18lis

Wielowymiarowość współczesnej logistyki 2019 - relacja z konferencji

W murach Akademii Sztuki Wojennej, w dniach 14-15 listopada 2019 r.,  odbyła się cykliczna konferencja naukowa pt. „Wielowymiarowość współczesnej logistyki. Transport w systemie gospodarczo-obronnym Rzeczpospolitej Polskiej”.

12lis

Sympozjum naukowe - Logistyka służb mundurowych

28 listopada 2019 r. w Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się sympozjum naukowe pt. "Logistyka służb mundurowych"

31paź

"Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej" - umowa partnerska podpisana

W dniu 29 października 2019 r., w związku z przyznaniem dotacji ze środków UE na realizację projektu pt. „Innowacyjny model pomocy awatar opiekuna osoby starszej”, odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy podmiotami realizującymi projekt. Jego liderem jest Akademia...