MENU
 
26cze

Zakończenie roku akademickiego na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia

Dziekan Wydziału Zarzadzania i Dowodzenia płk dr hab. inż. Tomasz JAŁOWIEC serdecznie zaprasza 27 czerwca 2019 roku na uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/2019. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11:00 w Klubie ASzWoj.

19cze

O systemie logistycznym SZ RP w Akademii Sztuki Wojennej

W auli Biblioteki Głównej Akademii Sztuki Wojennej, 18 czerwca br., odbyła się Krajowa Konferencja Naukowa pt. „System Logistyczny Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej – Raport 2019”. Spotkanie zgromadziło blisko 130 uczestników reprezentujących najważniejsze instytucje związane z...

14cze

Szkolenie w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej

W dniu 11 czerwca 2019 r. w dr inż. Marek Strzoda z Instytutu Zarządzania, wspólnie z Panią Olgą Frańczak - Sodolską z Ministerstwa Obrony Narodowej, przeprowadzili w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej szkolenie dotyczące założeń oraz zasad wdrażania kontroli zarządczej w...

14cze

Złota Kreda Najlepszego Dydaktyka Wydziału Zarządzania i Dowodzenia 2019

Zapraszamy do udziału w Plebiscycie na najbardziej docenianego przez Studentów Wydziału Zarządzania i Dowodzenia dydaktyka w roku akademickim 2018/2019 i przyznanie mu tytułu „Złota Kreda Najlepszego Dydaktyka Wydziału Zarządzania i Dowodzenia 2019”.

11cze

Podsumowanie działalności Koła Naukowego Studentów Logistyki

7 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Koła Naukowego Studentów Logistyki w roku akademickim 2018/2019.

10cze

Gratulujemy Absolwentom Studiów Podyplomowych "Zarządzanie zasobami ludzkimi"

W dniu 8 czerwca 2019 r. odbył się egzamin dla studiów podyplomowych „Zarządzanie zasobami ludzkimi”, do którego przystąpiło 27 studentów. Każdy z dyplomantów przygotował i przedstawił prezentację dotyczącą wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce...

10cze

Lotnicze Koło Naukowe ASzWoj na Święcie Szkoły i Rodziny

W dniu 6 czerwca br. studenci Lotniczego Koła Naukowego Wydziału Zarządzania i Dowodzenia ASzWoj, zrzeszającego studentów z kierunku lotnictwo wzięli udział w obchodach Święta Szkoły i Rodziny zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 301.

07cze

O logistyce wojskowej i cywilnej na WAT

W dniach 5-7 czerwca br. w Zielonce odbyła się „XI Konferencja Naukowa Logistyki Stosowanej: Technologie podwójnego zastosowania w logistyce cywilnej i wojskowej. Teoria i praktyka”, zorganizowana przez Wydział Logistyki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

07cze

Instytut Zarządzania wspiera szkoleniowo Żandarmerię Wojskową

W siedzibie Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej, 4 czerwca 2019 r., odbył się warsztat z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, który poprowadziła dr Maria Jabłońska-Wołoszyn.

04cze

Krajowa konferencja naukowa nt.: Współczesne wyzwania transportu i ruchu wojsk

W dniu 21 maja 2019 r. na Wydziale Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej odbyła się krajowa konferencja naukowa nt.: Współczesne wyzwania transportu i ruchu wojsk zorganizowana przez Zakład Logistyki Wojskowej oraz Instytut Logistyki Wydziału Zarządzania i Dowodzenia pod patronatem Szefa...

03cze

Kierunek studiów Logistyka z pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna przyznała pozytywną ocenę dla kierunku logistyka prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

31maj

I Krajowa Konferencja Naukowa "Lessons Learned z udziału Wojska Polskiego w operacjach poza granicami państwa"

W dniach 23-24 maja 2019 r. w Wilkasach k. Giżycka obyła się konferencja nt. Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej w operacjach NATO. Doświadczenia i wnioski.