MENU
17wrz

KURS WSTĘPNY DLA STUDENTÓW ASZWOJ

Informujemy, że na platformie LMS ILIAS uruchomiony został kurs wstępny dla wszystkich rozpoczynających naukę na Akademii Sztuki Wojennej. Wszyscy studenci (studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I, II, III stopnia) są zobowiązani do odbycia kursu wstępnego obejmującego: kurs BHP, kurs z zakresu ochrony ppoż., kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, a także wprowadzenie do pracy na platformie LMS ILIAS, umiejętności poruszania się w zasobach biblioteki Akademii i kursu informacyjnego w zakresie programu Erasmus +.

11gru

Spotkanie dt. Koncepcji E-learningu w ASzWoj

Dnia 06.12.2018 na Wydziale Kształcenia na Odległość odbyło się spotkanie dotyczące stworzenia Koncepcji Funkcjonowania i Rozwoju E-Learningu w ASZWoj na lata 2019-2022. Przedstawiciele wydziałów jak i pracownicy WKnO przeanalizowali idee przedsięwzięcia oraz jej wpływ na funkcjonowanie Akademii. Projekt koncepcji został poddany dokładnej  analizie. W toku  intensywnych dyskusji przygotowano szczegółowe propozycje mogące usprawnić funkcjonowanie kształcenia zdalnego w ASZWoj.
W najbliższym czasie odbędą się następne spotkania dotyczące danej Koncepcji.

 

06wrz

KOLEJNA EDYCJA KURSU PODSTAWOWEGO


W dniach 27-31 sierpnia 2018 r. w laboratorium ADL odbyła się kolejna edycja autorskiego kursu Podstawy tworzenia materiałów i prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technik i metod kształcenia zdalnego. W kursie wzięło udział 15 osób.