MENU
 

Wykaz osób posiadających uprawnienia do weryfikacji prac dyplomowych w systemie Plagiat.pl

Wykaz osób posiadających uprawnienia do weryfikacji prac dyplomowych w systemie Plagiat.pl

Imię i nazwisko

Adres e-mail

INSTYTUT BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA

dr Irmina Denysiuk

i.denysiuk@akademia.mil.pl

dr Jakub Bieniek

j.bieniek@akademia.mil.pl

dr Klaudia Stachowiak

k.stachowiak@akademia.mil.pl

dr Wojciech Sójka

w.sojka@akademia.mil.pl

mgr Zenon Sobejko

z.sobejko@akademia.mil.pl

mgr Lesław Dubaj

l.dubaj@akademia.mil.pl

mgr Marek Klasa

m.klasa@akademia.mil.pl

INSTYTUT PODSTAW BEZPIECZEŃSTWA

dr Przemysław Gasztold

p.gasztold@akademia.mil.pl

dr Marzena Żakowska

m.zakowska@akademia.mil.pl

dr Franciszek Dąbrowski

f.dabrowski@akademia.mil.pl

mgr Konrad Majka

k.majka@akademia.mil.pl

INSTYTUT PRAWA I ADMINISTRACJI OBRONNEJ

mgr Małgorzata Czerwińska

m.czerwinska@akademia.mil.pl

dr Malwina Kołodziejczak

m.kolodziejczak@akademia.mil.pl

dr Filip Radoniewicz

f.radoniewicz@akademia.mil.pl

dr Monika Nowikowska

m.nowikowska@akademia.mil.pl

dr Maciej Wojtacki

m.wojtacki@akademia.mil.pl

INSTYTUT STUDIÓW STRATEGICZNYCH

ppłk mgr Andrzej Trzeciak

a.trzeciak@akademia.mil.pl

dr Lucjan Drabarek

l.drabarek@akademia.mil.pl

dr Klaudia Kwapisz

k.kwapisz@akademia.mil.pl

dr Cyprian Kozera

c.kozera@akademia.mil.pl

mgr Wiktoria Trybuł

w.trybul@akademia.mil.pl