MENU

Rekrutacja na stanowisko Sales Engineera

Firma ITalents Sp. z o.o., zajmującą się doradztwem personalnym i leasingiem pracowniczym prowadzi rekrutację na stanowisko:

Sales Engineera
 

do prężnie rozwijającej się firmy z Warszawy (Ochota).


Szukają osoby na ostatnim roku studiów elektronicznych, absolwenta, bądź osoby posiadającej wiedzę techniczną związaną z elektroniką lub lotnictwem.
Współpraca w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie do ustalenia.

Termin ważności oferty: do znalezienia pracownika.

Jest to firma zajmująca się projektami badawczymi, rozwijaniem najnowocześniejszych technologii oraz technik związanych z systemami monitorowania widma radiowego i rozpoznania elektronicznego, prowadząca także działalność usługową związaną
z dystrybucją profesjonalnych przyrządów najwyżej jakości przeznaczonych do wykonywania pomiarów. Współpracują z największymi producentami urządzeń, dodatkowo poza sprzedażą przyrządów firma zapewnia także ich sprawdzanie oraz serwis. Przedsiębiorstwo prowadzi również wdrożenia własnych zaawansowanych systemów, tworzy oprogramowania, zajmuje się integracją systemów oraz opracowywaniem algorytmów przeznaczonych do przetwarzania danych. Firma utrzymuje stałą współpracę z ośrodkami naukowymi i uczelniami technicznymi, wyspecjalizowanymi w obszarze teleinformatycznych systemów bezpieczeństwa.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: osiąganie zaplanowanych wyników sprzedaży, generowanie nowych kontaktów biznesowych, prowadzenie rejestru spotkań, szkoleń
i innych istotnych wydarzeń w  bazie danych, prowadzenie prezentacji i szkoleń, szybkie reagowanie na skargi oraz reklamacje klienta, budowanie relacji z klientem, rozpoznawanie potrzeb, a także gromadzenie informacji o planowanych przetargach i inwestycjach.

Specjalista musi posiadać znajomość branży i konkurencji, być otwarty na stałe poszerzanie tej wiedzy (kontrola oferty, polityki cenowej i aktywności konkurencji) oraz pogłębianie swojej wiedzy technicznej i handlowej przez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi chcieć poszerzać wiedzę na temat oferowanych produktów (rabaty, promocje, dane techniczne), posiadać znajomość Podręcznika WSKsięgi Jakości oraz procedur ISO, chcieć postępować zgodnie z polityką firmy oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.

Firma zapewnia możliwość poszerzania wiedzy na bardzo ciekawym stanowisku, pełnoetatową pracę w przyjaznym zespole, wzajemnie uzupełniającym się pomysłami i umiejętnościami oraz pracę w unikatowej branży. 

W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie CV na:

rekrutacja@italents.pl

W nagłówku maila proszę umieścić informację "Sales Engineer, Warszawa”.

Bardzo proszę o dodanie informacji na temat oczekiwań finansowych i dostępności do rozpoczęcia pracy.


wróć