MENU
23sie

Wizyta delegacji z Matej Bel University

W dniach 20-24 sierpnia 2018 r., w Akademii Sztuki Wojennej gościli przedstawiciele partnerskiej uczelni: Matej Bel University z Bańskiej Bystrzycy.

31lip

Reprezentacja Programu Erasmus+ upamiętniła Powstanie Warszawskie

Studenci z Bułgarii, realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki Programu Erasmus+ doświadczyli nietypowej lekcji polskiej historii.

12lip

Nowi praktykanci z Bułgarii!

Piątka studentów z Vasil Levski National University w Bułgarii rozpoczęła praktyki w Biurze Erasmus+ oraz w Biurze Karier.

22cze

Wizyta czeskich gości

W dniach 18-22 czerwca w Akademii Sztuki Wojennej z wizytą szkoleniową przebywali przedstawiciele z Czeskiej Akademii Policyjnej  – Pavla Klizova i Pavel Šumichrast.

20cze

Erasmus+ podczas The Color Run

17 czerwca br. studenci zagraniczni realizujący w Akademii Sztuki Wojennej praktyki w ramach Programu Erasmus+ wspólnie ze studentami koła International Students Network oraz reprezentacją Biura Erasmus wzięli udział w wydarzeniu sportowym organizowanym na PGE Narodowym – The Color Run.

 

15cze

Wizyta w Academia Militar w Lizbonie

W dniach  21-25.05.2018 r. w ramach wymiany dydaktycznej programu Erasmus+ zajęcia w Academia Militar w Lizbonie (Portugalia) przeprowadzili oficerowie Instytutu Działań Informacyjnych Wydziału Wojskowego: płk dr hab. Maciej MARCZYK, ppłk dr Grzegorz PILARSKI oraz ppłk dr Zbigniew MODRZEJEWSKI.

12cze

Wizyta dydaktyczna przedstawicieli Studium Języków Obcych ASzWoj w Akademia Militar w Lizbonie w ramach programu Erasmus+

Przedstawiciele Studium Języków Obcych ASzWoj: Maria Wasilewska-Łaszczuk, Barbara Tomasik, Joanna Bielawska, Magda Witkowska przeprowadzili zajęcia dydaktyczne w uczelni Akademia Militar w Lizbonie, w dniach 16-20.04. 2018 r.  w ramach programu Erasmus+.

 

01cze

Pożegnanie studentów Erasmus+ oraz Mentorów International Students Network

25 maja 2018 r. w Sali Tradycji ASzWoj miało miejsce pożegnanie studentów realizujących w Akademii Sztuki Wojennej Program Erasmus+ w semestrze letnim w roku akademickim 2017/2018.

22maj

Let’s have a grill and chill on Friday!

Drodzy Studenci!

Zapraszamy na grilla z Erasmusem!

Chcesz poznać zagranicznych studentów? Chcesz dowiedzieć się więcej o Programie Erasmus+? A może już jesteś zdecydowany na wyjazd? To idealne miejsce i czas, aby zintegrować się z rodziną Erasmus+ w Akademii Sztuki Wojennej.

15maj

VI Erasmus+ Olympics w Akademii

11 maja w murach Akademii Sztuki Wojennej odbyły się zawody sportowe zorganizowane wspólnie z Akademią Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki. W zmaganiach wzięły udział reprezentacje składające się ze studentów zagranicznych przebywających w Polsce w ramach Programu Erasmus+.