MENU

Zmiany kadrowe w ASzWoj

W Sali Tradycji Akademii Sztuki Wojennej, 10 lipca br., odbyła się uroczystość pożegnania dwóch oficerów w związku ze skierowaniem ich do służby poza granicami Polski.

Służbę w Akademii zakończyli ppłk Sławomir Piotrowski – skierowany do European Union Military Staff w Brukseli oraz ppłk Sebastian Maślanka, który służbę wojskową będzie kontynuował w  Headquarters Allied Air Command Ramstein.

Na początku uroczystości płk dr hab. Dariusz Majchrzak – prorektor ds. wojskowych podziękował żołnierzom za ich wieloletnią służbę, zaangażowanie i dobre wywiązywanie się z obowiązków powierzonych w Akademii. Gratulując objętych stanowisk, w imieniu całej społeczności ASzWoj, życzył oficerom sukcesów i wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia zawodowego.

Mam nadzieję, że to dzisiejsze pożegnanie jest wydarzeniem satysfakcjonującym dla obu Panów, gdyż będziecie kontynuować służbę, rozwijać się, nabierając kolejnych doświadczeń i zdobywając nowe umiejętności (…). Liczę na to, że po 3 latach Panowie do nas wrócą i będą te cenne doświadczenia przekazywać kolejnym pokoleniom oficerów – powiedział płk Dariusz Majchrzak.

Uroczystość zgromadziła władze uczelni i pracowników Akademii Sztuki Wojennej, w tym wieloletnich współpracowników i kolegów oficerów.


wróć